Stadion Powiatowy przy Okrzei dobry na trening, mecz, rekreację

Data: 06-09-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Stadion Powiatowy przy Okrzei dobry na trening, mecz, rekreację
Z odbudowanego Stadionu Powiatowego przy ul. Okrzei w Pile korzystają już kluby sportowe.
W miniony piątek, pod okiem Mistrza Polski seniorów w biegu na 100 m Remigiusza Olszewskiego, trenowali tu m.in zawodnicy Klubu Sporty Walki Piła. Zapraszamy pozostałe kluby do zapoznania się z obiektem.

Zapraszamy również mieszkańców. Każdy może pobiegać na bieżni, poćwiczyć pod chmurką na siłowni, dzieci skorzystać z placu zabaw.
W niedzielę to miejsce dobre na rodzinną rekreację.

Oczywiście, można też pograć w piłkę, do dyspozycji jest duża płyta boiska i mniejsze boisko tzw. orlik. Murawa została już przetestowana przez piłkarzy, ktorzy rozegrali tu pierwsze mecze. Przed tygodniem odbył się tu turniej szkółek piłkarskich oraz mecz charytatwny Powiat Pilski i Przyjaciele vs MKP 1999 Piła. Opinie były jak najbardziej pozytywne.

Przypominamy, że stadion jest czynny codziennie, od poniedzałku do piątku od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 8.00 do późnych godzin wieczornych. Nowoczesne oświetlenie umożliwia rekreację również po zmroku.