Turniej Wakacyjny o Puchar Starosty Pilskiego rozegrany

Data: 08-07-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Turniej Wakacyjny o Puchar Starosty Pilskiego rozegrany W Turnieju Wakacyjnym o Puchar Starosty Pilskiego, który odbył się w dn. 5 lipca br., na Orliku w Kotuniu, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Orlik Piła oraz  dzięki wsparciu Powiatu Pilskiego wzięło udział 12 drużyn. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy z których awansowało łącznie 8 ekip.

Drużyny były rozlosowane na grupy, każdy zagrała z każdym jeden mecz. Z każdej z grup awansowały 2 najlepsze ekipy (6 drużyn), oraz 2 kolejne z trzecich miejsc z najlepszym dorobkiem. O miejscu w tabeli lub awansie z 3 miejsca decydowały: punkty, bezpośredni pojedynek, różnica bramek, bramki strzelone, mała tabela, dodatkowy konkurs akcji sam na sam z połowy boiska.

Mecz trwał jeden raz 12 minut zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej. Drużyny miały 1 minutę czasu na przygotowanie się do meczu. W przypadku nie zjawienia się w ciągu 5 minut był walkower. W fazie pucharowej w przypadku remisu były konkursy rzutów karnych.

Wyniki fazy grupowej:
3-0 G&J Extreme vs Okiboats
1-2 NSZZ KPP Piła vs Galacticos
2-1 G&J Extreme vs NSZZ KPP Piła
0-3 Okiboats vs Galacticos
0-0 Czarni Dawid vs Skup Złomu Cichy
2-2 G&J Extreme vs Galacticos
1-2 Wyspiarz vs Premio Nowak
0-3 Okiboats vs NSZZ KPP Piła
1-1 Czarni Dawid vs Premio Nowak
2-0 Skup Złomu Cichy vs Wyspiarz
3-2 Sokół vs Legion Krępsko
1-2 Wyspiarz vs Czarni Dawid
0-2 Ostry Cień Mgły vs BestDrive Mrotek
2-2 Skup Złomu Cichy vs Premio Nowak
1-1 Sokół vs BestDrive Mrotek
1-0 Ostry Cień Mgły vs Legion Krępsko
0-4 Legion Krępsko vs BestDrive Mrotek
0-3 Ostry Cień Mgły vs Sokół

Z grup awans wywalczyły: Czarni Dawid, Galacticos, BestDrive, NSZZ KPP Piła, Gokart and Jump Extreme, Premio Nowak, Skup Złomu Cichy i Sokół Dębówko.

Do finału dotarły Sokół Dębówko oraz BestDrive Mrotek. Trzecie miejsce przypadło zespołowi Czarni Dawid.

Pary 1/4 Finału:
1. Czarni 3-0 Galacticos
2. Bestdrive 3-0 KPP Pila
3. Gokart 2-1 Premio
4. Skup 1-4 Sokol

Czarni 0-1 Bestdrive
Sokół 4-1 Gokart

Trzecie miejsce
Czarni 2-0 Gokart

Finał
Bestdrive Sokol 3-3 (karne: 3-1)

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Rafał Nazar i Wojtek Węgrzyn. Natomiast wyróżnienia indywidualne: Dawid Ciszek, Kamil Szymanek, Arek Marek.

Wyniki
Ekipa BestDrive Mrotek mistrzem Turnieju Wakacyjnego o puchar Starosty Pilskiego.
Drugie miejsce dla Sokoła.
Trzecie Czarnych Dawid.
Poza podium Gokart and Jump Extreme.

Puchar i medale zawodnikom wręczył Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu Pilskiego, który pogratulował rownież zawodnikom dużych umiejętności i woli walki.