Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Udany VII turniej im. T. Pietrzykowskiego w kickboxingu

Data: 02-03-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Udany VII turniej im. T. Pietrzykowskiego w kickboxingu W sobotę, 29 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile odbył się VII turniej im. Tadeusza Pietrzykowskiego w kickboxingu, zorganizowany przez Klub Sportowy Sporty Walki Piła. Turniej odbył się w ramach obchodów Pilskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Wzięło w nim udział ponad 100 zawodników z klubów z całego kraju w tym liczna nasza reprezentacja z Klubu Sporty Walki Piła: Dawid Siek, Piotr Woźniak, Michał Haiwka, Xavier Rzeszut, Miłosz Bogucki, Oliwier Głowacki, Kacper Krygier, Dominik Litwiejko, Rafał Andrzejewski, Alicja Bartosińska, Jakub Szymanowski, Błażej Król, Anita Leniec, Julia Knozowska, Klaudia Król, Klaudia Mikołajewska, Julia Janicka, Miłosz Kowal, Marek Świnoga, Oliwier Góra, Kordian Romel, Nikola Górska i Martyna Rerek.

W sumie odbyło się ponad 60 walk, w różnych kategoriach wiekowych.
Turniej otworzył oraz nagrody wręczył Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który objął to wydarzenie Honorowym Patronatem.
- To była przyjemność zagrzewać zawodników do walki i gratulować im wygranej. Od pierwszej edycji Powiat Pilski wspiera również to wydarzenie finansowo. Ale naprawdę warto! Gratuluję naszym zawodnikom, którzy wygrywali większość pojedynków - powiedział starosta.
Wydarzenie wsparło także wielu innych sponsorów, m.in. Miejska Enegretyka Cieplna w Pile.
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group