Ferie w mieście. Polecamy ciekawe zajęcia

Data: 27-01-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Ferie w mieście. Polecamy ciekawe zajęcia W szkołach rozpoczęły się zimowe ferie. Potrwają dwa tygodnie do 7 lutego. Wszystkim, którzy zostają w mieście polecamy ciekawe zajęcia.

Szczególnie dzieci zachęcamy do korzystania z oferty Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pile, która organizuje „Zimowe czary w bibliotece”. Zajęcia będą odbywać się codziennie. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej biblioteki TUTAJ
 
Na ciekawe zajęcia wokalne, taneczne, plastyczne, teatralne zaprasza również Młodzieżowy Dom Kultury w Pile, dokładny rozkład zajęć również na plakacie.
 
Z kolei Powiatowe Centrum Edukacji Ekologicznej w I LO w Pile przy ul. W. Pola w Pile, 6 lutego w godz. od 9-13. organizuje drzwi otwarte. Centrum wyposażone jest w sprzęt specjalistyczny do badania wody, gleby i powietrza. Będzie można samemu wykonać ciekawe doświadczenia i „to i owo” zobaczyć pod mikroskopem…
 
Osobom, które mają ochotę na dreszczyk emocji polecamy treningi strzeleckie, na które zaprasza Strzelecki Klub Sportowy Inter-Continental w Pile (szczegóły na plakacie poniżej).
Zapisz się na newsletter