Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Rodzinny koncert kolęd i pastorałek przy pełnej widowni

Data: 06-01-2020    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rodzinny koncert kolęd i pastorałek przy pełnej widowni To było wspaniałe świąteczne wydarzenie. W niedzielę, 5 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury Iskra w Pile odbył się Rodzinny koncert kolęd i pastorałek, na który liczne przybyli mieszkańcy.  Panowała rodzinna atmosfera, na koniec wszyscy razem zaśpiewali znane i lubiane kolędy.
Na scenie zaprezentowało się ponad 50 uczestników zajęć wokalnych i tanecznych, odbywających się na co dzień w MDK Iskra w Pile. W koncercie wystąpili podopieczni Studia Piosenki prowadzonego przez Iwonę Brandenburger oraz dzieci uczęszczające na zajęcia tańca współczesnego, prowadzone przez Joannę Harendę. To połączenie sił wokalnych i tanecznych wypadło znakomicie.
Publiczność miała okazję wysłuchać na żywo znanych i lubianych pastorałek i kolęd w pięknych aranżacjach i scenerii.  
- Gratulacje dla obu pań, które przygotowały to wydarzenie i to w krótkim czasie, bo pomysł koncertu zrodził się niedawno, konkretnie przed Świętami Bożego Narodzenia. To pokazuje jak ogromny talent i potencjał reprezentują dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach w MDK Iskra w Pile, a także profesjonalizm nauczycieli, którzy je prowadzą. Brawo! – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Z pewnością takich wydarzeń niebawem będzie więcej. Wiosną otwieramy po modernizacji stadion przy ul. Okrzei w Pile, na którym będzie można organizować wspaniałe koncerty, a pod koniec roku - budynek dawnego kina „Iskra” po generalnym remoncie z salą widowiskową, w której będzie duża scena z profesjonalnym nagłośnieniem.
- Jestem przekonany, że takie miejsca są potrzebne, a nasza utalentowana młodzież na nie zasługuje – podsumowuje starosta.
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group