1 listopada - zmiana organizacji ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego w Pile

Data: 29-10-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

1 listopada - zmiana organizacji ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego w Pile W dniu Wszystkich Świętych w rejonie Cmentarza Komunalnego w Pile, ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających groby bliskich, zmianie ulegnie organizacja ruchu samochodów i autobusów.

Tego dnia od ulicy Poznańskiej autobusy będą kursować jedynie ul. Przemysłową (w dwóch kierunkach) do pętli autobusowej znajdującej się naprzeciwko bramy cmentarza. W stronę cmentarza będzie dla nich wydzielony specjalny pas.
Z kolei samochody od ul. Poznańskiej będą kierowane na ulicę Motylewską. Powrót z nekropolii w kierunku centrum miasta będzie odbywał się wokół cmentarza w jednym kierunku przez ul. Przemysłową oraz w stronę obwodnicy - drogi krajowej nr 11.
1 listopada ruchem będą kierowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile.
Warto pamiętać, że tego dnia na drogach prowadzona będzie akcja „Znicz”. Starosta pilski Eligiusz Komarowski przyłącza się  do apelu policjantów o bezpieczną i rozważną jazdę.