Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Przeszli na emeryturę. Władze powiatu podziękowały urzędnikom za długoletnią służbę dla mieszkańców

Data: 27-09-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Przeszli na emeryturę. Władze powiatu podziękowały urzędnikom za długoletnią służbę dla mieszkańców Podczas sesji Rady Powiatu w Pile, która odbyła się 26 września, miał miejsce uroczysty i wzruszający moment.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski i przewodniczący rady Kazimierz Wasiak w imieniu Zarządu Powiatu oraz radnych podziękowali za lata pracy Janowi Tuszyńskiemu, dyrektorowi Powiatowemu Zarządowi Dróg w Pile, który odszedł na emeryturę pracując w branży drogowej od 1973 roku, a na stanowisku dyrektora PZD w Pile od 2016 roku.  
Podobne wyrazy uznania za długoletnią pracę przekazali Ryszardowi Marachowi, pracownikowi wydziału Organizacyjno-Administracyjnego, który pracował w różnych jednostkach administracji ponad 45 lat, w większości w budynku Starostwa Powiatowego w Pile.

Starosta Pilski podkreślił, że obydwaj odchodzący na emeryturę pracownicy to urzędnicy, którzy traktowali swoją pracę jak służbę dla mieszkańców i cechował ich wysoki profesjonalizm. Jan Tuszyński to z wykształcenia inżynier budownictwa i z reguły zajmował stanowiska kierownicze i decyzyjne. Ryszard Marach posiada ogromny zasób wiedzy administracyjnej.  
Odchodzący na emeryturę urzędnicy otrzymali pamiątkowe grawertony i życzenia spełnienia kolejnych planów życiowych. 
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group