Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Mieszkańcy domów pomocy społecznej na zawodach wędkarskich

Data: 23-08-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Mieszkańcy domów pomocy społecznej na zawodach wędkarskich Już  po raz 7. nad jeziorem Młotkowieckim odbyły się Zawody Wędkarskie dla Osób Niepełnosprawnych z Domów Pomocy Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu pilskiego. Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Pilski, Eligiusz Komarowski.

Zawody zorganizował DPS w Chlebnie, a wspierało go Wyrzyskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego.
Nad wodą spotkało się 7 dwuosobowych drużyn reprezentowanych przez mieszkańców z domów pomocy społecznej w Dębnie, Chlebnie, Rzadkowie, Falmierowie oraz gościnnie z DPS Suchorączek, a także uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Liszkowie i Morzewie.

Zawodnikom kibicowali przedstawiciele władz powiatu: Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski oraz Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady Powiatu w Pile, którzy przed imprezą wszystkim życzyli udanych połowów, a na koniec wręczyli zwycięzcom puchary. 
Czesław Pachowicz, prezes Zarządu Okręgu PZW w Pile wszystkim zespołom i trzem najlepszym zawodnikom wręczył z kolei wędki ufundowane przez Okręg PZW, a wszystkim uczestnikom zawodów – upominki rzeczowe.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i pomoc w zorganizowaniu zawodów oraz  ufundowanie uczestnikom pucharów i nagród. Udział w tych zawodach dla naszych podopiecznych jest wspaniałą rozrywką i wielkim przeżyciem – powiedział Edward Starszak, dyrektor DPS w Chlebnie.

Klasyfikacja VI Powiatowych Zawodów Wędkarskich dla Osób Niepełnosprawnych:
Drużynowo:
I miejsce  - DPS Chlebno
II miejsce -  WTZ Morzewo
III miejsce -  DPS Suchorączek
 
Indywidualnie:
I miejsce –  Piotr Zdanowicz z WTZ Morzewo 
II miejsce – Marta Kowalska z DPS Chlebno
III miejsce – Iza Skuńczyk z DPS w Chlebnie
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group