Idziemy na mecz!

Data: 26-09-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Idziemy na mecz!

Zaledwie osiem dni dzieli nas od piątej edycji meczu piłki nożnej Miasto Piła – Powiat Pilski. Przypomnijmy: w czwartek, 4 października o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Bydgoskiej w Pile rozpocznie się impreza, której zasadniczym celem będzie zbiórka pieniędzy na pilskie Warsztaty Terapii Zajęciowej „Caritas”. Liczymy na Waszą obecność i serdecznie zapraszamy na trybuny!

Dotychczasowe spotkania piłkarskie Powiat – Miasto (na pierwszym miejscu gospodarz): 2007 r. - MIASTO – POWIAT 1:2 (stadion przy ul.  Żeromskiego)
2009 r. - POWIAT – MIASTO 0:1 (stadion przy ul. Żeromskiego)
2010 r. - MIASTO – POWIAT 3:3, zwycięstwo Powiatu po rzutach karnych (stadion przy ul. Żeromskiego)
2011 r. - POWIAT – MIASTO 1:1, zwycięstwo Miasta po rzutach karnych (stadion przy ul. Okrzei)