Jaka Wielkopolska?

Data: 26-09-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jaka Wielkopolska?

Jedna z kilku zaplanowanych na sierpień i wrzesień konferencji w sprawie „Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2020 roku” odbyła się dziś w Pile. Spotkanie zorganizowano w gościnnych progach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Podczas konferencji reprezentanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przedstawili przesłanki aktualizacji dokumentu i zaprezentowali nowy projekt, otwierając w ten sposób dyskusję. Uczestniczyli w niej również Przewodniczący Rady Powiatu Marian Martenka oraz Starosta Pilski Mirosław Mantaj.

Wszystkie osoby zainteresowane „Strategią” mogą zapoznać się z jej treścią i zgłaszać wszelkie uwagi za pomocą specjalnego formularza, zamieszczonego na stronie internetowej www.umww.pl, (zakładka „Aktualizacja Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2020 roku”).