Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Rodzinnie i wesoło z okazji Dnia Dziecka

Data: 07-06-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rodzinnie i wesoło z okazji Dnia Dziecka Już po raz trzeci w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pile odbył się rodzinny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka.

Na festyn przybyły całe rodziny wychowanków. Rodzice i kadra tradycyjnie mocno zaangażowali się w jego organizację. Sami przygotowali smaczny poczęstunek i wiele atrakcji. Jak piknik to nie mogło zabraknąć loterii fantowej i konkursów sportowych. Furorę zrobił wóz strażacki, który zajechał pod salę gimnastyczną. Strażacy ustawili kurtynę wodną, idealną na upał.

Dobrej zabawy w imieniu władz Powiatu Pilskiego życzyła wszystkim Łucja Zielińska, dyrektor Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Pile, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
Festyn rodzinny uświetnił występ zespołu AM z Wyrzyska, zaprzyjaźnionego z placówką.  

- Mamy wokół wspaniałych ludzi, którzy mają otwarte serca i nam pomagają – mówi Tomasz Łochowicz, dyrektor ośrodka.Nowe obiekty sportowo-rekreacyjne zupełnie odmieniły życie wychowanków, przede wszystkim ich rehabilitację poprzez sport. Dzisiaj możemy organizować takie festyny z dodatkowymi atrakcjami – dodaje.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku kosztem 7,3 mln zł otwarto tu kompleks sportowy z nową halą gimnastyczną, salkami do rehabilitacji, boiskami i placami zabaw i ogrodem polisensorycznym. To była największa ubiegłoroczna inwestycja Powiatu Pilskiego, który z funduszy europejskich pozyskał na nią blisko 4 mln zł.  
 
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group