Kolejny sukces zawodników Klubu Sporty Walki Piła

Data: 20-05-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejny sukces zawodników Klubu Sporty Walki Piła  Trzech zawodników Klubu Sporty Walki Piła: Dawid Siek, Piotr Woźniak i Michał Haiwka reprezentowali nasz kraj podczas 25. Edycji Pucharu Świata w Kickboxingu, która odbywa się w Budapeszcie na Węgrzech. Wszyscy wystąpili w formule K1, w gronie juniorów starszych.

W kategorii -54 kg do etapu półfinałów dostali się Piotr Wożniak i Michał Haiwka. Obydwaj zdobyli brązowe medale. Dawid Siek w kategorii -71 kg wywalczył srebro. To kolejny sukces pilskiego zawodnika. Przypomnijmy, że w tym roku zdobył on już Mistrza Polski w kick boxingu w trzech formułach (K1, Low Kick i Kick Light) a wcześniej stawał już na podium Mistrzostw i Pucharu Świata oraz Mistrzostw Europy!

Gratulacje dla całej trójki podopiecznych i trenerów pilskiego klubu - Przemysława Drajera i Przemysława Leńca. Warto zaznaczyć, że Powiat Pilski wspiera szkolenie zawodników.