Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali nagrody

Data: 10-05-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Laureaci „CZADowego konkursu” odebrali nagrody W Starostwie Powiatowym w Pile wręczono nagrody laureatom „CZAdowego konkursu” organizowanego  przez Starostwo Powiatowe w Pile i Komendę
Powiatową Państwowej Straży  Pożarnej w Pile. W ostatniej edycji czujki tlenku węgla wygrało 7 mieszkańców powiatu pilskiego.
Zwycięzcom pogratulowali Eligiusz Komarowski, poseł Marcin Porzucek oraz Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile bryg. Rafał Mrowiński.
- Czujniki to najprostszy sposób na zabezpieczenie mieszkania przed czadem, dlatego każde gospodarstwo domowe powinno być w nie wyposażone. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w „CZADowym konkursie”  – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
„CZADowy konkurs” był organizowany od początku 2017 roku. Teraz odbyła się już czwarta, ostatnia edycja.