Piłkarze Lecha Poznań odwiedzili Piłę

Data: 09-05-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Piłkarze Lecha Poznań odwiedzili Piłę Wczoraj w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych odbyła się pilska edycja Turnieju Miast. Współorganizatorem tego wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Pile. W turnieju udział wzięły dzieci z Ujścia, Starej Łubianki oraz Piły.
Zawody otworzyli Starosta Pilski Eligiusz Komarowski oraz członek Zarządu Powiatu w Pile Marek Kamiński.
- Cieszę się widząc ile z was aktywnie bierze udział w tym wydarzeniu. Bawcie się dobrze – powiedział Starosta.
Uczestnicy musieli się wykazać dużą sprawnością, do wykonania mieli 5 zadań m.in. strzały na bramkę z zasłoniętymi oczami.
Po rozegraniu konkurencji ponad 30 osobowa grupa dzieci rozegrała krótki mecz z trzema piłkarzami Lecha. Do Piły przyjechali Filip Marchwiński, Dimitris Goutas oraz Karol Szymański. W rywalizacji lepsze okazały się dzieci wygrywając 6 – 2.

Zobacz film z wydarzenia: