Święto pielęgniarek i położnych

Data: 08-05-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Święto pielęgniarek i położnych W przeddzień Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej, który przypada 12 maja, w hotelu Gromada w Pile odbyła się naukowa konferencja połączona z obchodami święta białego personelu.

Licznie przybyłym pielęgniarkom i położnym w imieniu władz Powiatu Pilskiego życzenia złożył Przemysław Pochylski, członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Wasza praca to misja, pełna poświęcenia. W imieniu Starosty  Pilskiego składam wam serdeczne podziękowania za Wasz codzienny trud – powiedział.
Wręczono również wyróżnienia dla pielęgniarek i położnych. Otrzymali je: Urszula Dźwigał z Wałcza, Danuta Filoda z Piły, Zdzisława Likus z Piły, Władysława Rieger z Czarnkowa oraz Dorota Urbańska z Piły.