Data: 06-05-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Klub Pogodnego Seniora – taką nazwę wybrali internauci dla nowej placówki w Pile Powiat Pilski rozstrzygnął konkurs na nazwę dla nowopowstałego Powiatowego Klubu Seniora w budynku przy al. Wojska Polskiego w Pile.
Na konkurs wpłynęło 41 zgłoszeń, z tego wymagania formalne spełniły 34 osoby.
Dwie najlepsze propozycje: Klub Pogodnego Seniora oraz Dom Przyjaciół wybrała komisja konkursowa i zgodnie z regulaminem poddała je pod głosowanie internautów na facebookowym profilu Powiatu Pilskiego. Stosunkiem głosów 62 procent do 38 procent internauci wybrali nazwę Klub Pogodnego Seniora.
- Gratuluję pomysłodawcy. Wierzę, że taka nazwa naszej nowej placówki dobrze się przyjmie – powiedział Eligiusz  Komarowski, Starosta Pilski.
Nagrodą dla zwycięzcy jest tablet, który zostanie wręczony podczas uroczystego otwarcia placówki w połowie maja.