Wszyscy maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły

Data: 29-04-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wszyscy maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły W piątek, 26 kwietnia, we wszystkich szkołach prowadzonych przez Powiat Pilski odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. W ostatnim tygodniu rady pedagogiczne szkół Powiatu dokonały klasyfikacji uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego.

Świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego i technikum otrzymały 1004 osoby.
Z kolei w dniach 6 do 8 maja odbędą się w szkołach pisemne egzaminy maturalne,  a w późniejszym terminie uczniowie przystąpią do egzaminów ustnych.
Powodzenia na maturze i gratulacje z okazji ukończenia szkoły złożyli absolwentom przedstawiciele Zarządu Powiatu w Pile: Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski, Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski i Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Już wkrótce przystąpicie do jednych z najważniejszych egzaminów w życiu. Życzę, byście zdali je jak najlepiej i spełnili swoje marzenia i plany związane z przyszłą karierą naukową i zawodową – powiedział starosta Eligiusz Komarowski.