Młodzież w konkursie sprawdziła swoją wiedzę o ekologii i wędkarstwie

Data: 01-04-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Młodzież w konkursie sprawdziła swoją wiedzę o ekologii i wędkarstwie Stu zawodników, uczniów szkół podstawowych i III klas gimnazjów z całego powiatu pilskiego uczestniczyło w XIX Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej, który odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Pile.

Imprezę oficjalnie otworzył Starosta Pilski Eligiusz Komarowski. Zawody organizowane przez Radę ds. Młodzieży Okręgu Nadnoteckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Pile już po raz piąty odbywały się pod honorowym patronatem Starosty.

W pierwszej części turnieju, zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wiadomości z zakresu ekologii i wędkarstwa. Druga część była konkurencją sprawnościową polegającą na wykonaniu rzutów piłeczką do Tarczy Arenberga.

Wszyscy zawodnicy w kategorii indywidualnej i drużyn, które zajęły miejsca od 1-6, zostali wyróżnieni pucharami i statuetkami, natomiast 10 najlepszych zawodników w kategorii indywidualnej wyróżniono także sprzętem wędkarskim.

Wyniki zawodów
Kategoria do 13 lat: