Bohaterowie 2018 – ofiarni policjanci zostali nagrodzeni

Data: 29-03-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Bohaterowie 2018 – ofiarni policjanci zostali nagrodzeni Starosta Pilski Eligiusz Komarowski na uroczystej gali wręczył podziękowania policjantom powiatu pilskiego za ponadprzeciętność, ofiarność w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego oraz za pracę społeczną, a także w czasie wolnym od służby.
- Dopóki są wśród naszej społeczności takie osoby, jak wy, gotowe nieść pomoc nawet za cenę własnego zdrowia tak długo my mieszkańcy będziemy mogli czuć się bezpiecznie – powiedział.
Starosta poinformował o przyznaniu specjalnych nagród pieniężnych dla wyróżnionych policjantów. Na VI Sesji Rady Powiatu w Pile, z inicjatywy Zarządu Powiatu w Pile, podjęto uchwałę o przekazaniu przez Powiat Pilski środków finansowych na nagrody dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile i jednostek podległych.
Na mocy porozumienia z Komendantem Powiatowym Policji w Pile, policjanci otrzymają Nagrody Starosty Pilskiego za szczególne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Pilskiego.
Funkcjonariusze otrzymali także listy gratulacyjne z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu inspektora Piotra Mąki oraz Komendanta Powiatowego Policji w Pile inspektora Sebastiana Cichockiego.
- Dziękuję wam za codzienną pracę. Za poświęcenie i służbę. Życzę, byście mieli w pracy więcej radosnych chwil takich jak to dzisiejsze wydarzenia – mówił komendant wojewódzki.

Wyróżnieni funcjonariusze:
podkom. Żaneta Kowalska
sierż. szt. Mariusz Chomont
sierż. szt. Agnieszka Nalewajko
sierż. szt. Mariusz Pieczul
sierż. szt. Andrzej Piszcek
st. sierż. Krzysztof Gensler
st. sierż. Bartosz Grzeca
st. sierż. Karolina Karpowicz
st. sierż. Dawid Karski
sierż. Marcin Haufa
sierż. Bartłomiej Kowalski
sierż. Mateusz Muller
sierż. Przemysław Podemski
sierż. Kamil Weisfeld
st. post. Tomasz Potocki
st. post. Mateusz Rosa
post. Adam Schur
post. Dawid Wolski
 
Zapisz się na newsletter