Po 41 latach pracy odeszła na emeryturę

Data: 26-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

 Po 41 latach pracy odeszła na emeryturę   Aldona Paga, zastępca dyrektora Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego w Starostwie Powiatowym w Pile, po 41 latach pracy odeszła na emeryturę. W piątek, 26 października uroczyście pożegnali ją pracownicy i władze Powiatu Pilskiego.

- Dziękuję za lata oddanej pracy. Życzę, by Pani odpoczęła, ale niewykluczone, że jeszcze będziemy korzystać z Pani doświadczenia i pomocy  – powiedział Eligiusz Komarowski, Starosta Pilski.  
Aldona Paga była niezwykle wzruszona. Przyznała, że w budynku przy al. Niepodległości 33/35 pracowała 39 lat.
- Czuję się tutaj jak w domu, a Wy jesteście moimi najlepszymi przyjaciółmi. Dziękuję Wam za wyrazy sympatii, uznania, a przede wszystkim zaufanie – wyznała.  
Aldona Paga karierę zawodową rozpoczęła 1 sierpnia 1977 roku. 5 lipca 1987 roku podjęła pracę w Urzędzie Wojewódzkim w Pile. Po likwidacji województwa pilskiego przez rok pracowała w delegaturze Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Pile. A od 1 stycznia 2000 r. w Starostwie Powiatowym w Pile.
Pani Aldona przez lata pracy wykazała się nie tylko profesjonalizmem, zdobyła również ogromne zaufanie pracowników. Od 2007 roku była Przewodniczącą Komisji Socjalnej. Inicjowała wiele wydarzeń: pikniki pracownicze, gwiazdkę dla dzieci pracowników starostwa.
Co ważne, wszyscy nowoprzyjęci pracownicy podczas służby przygotowawczej to właśnie dzięki pani Aldonie poznawali arkana administracyjno-urzędnicze.
Aldona Paga to nie tylko świetny urzędnik, organizator, ale przede wszystkim kobieta wielkiego  serca. Zawsze pomocna, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. I taką przede wszystkim zapamiętają ją współpracownicy.
 
Zapisz się na newsletter