Nowa wystawa prac uczniów Lucyny Pach. Polecamy!

Data: 25-10-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowa wystawa prac uczniów Lucyny Pach. Polecamy! W Młodzieżowym Domu Kultury "Iskra" można podziwiać prace uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia do Pracowni Rysunku i Malarstwa prowadzonej przez Lucynę Pach. Obrazy zdobią salę widowiskową, część z nich wystawiono w holu budynku.
Otwarcie wystawy odbyło się w środę, 24 października. Licznie pojawili się młodzi autorzy prac, ich rodzice i oczywiście Lucyna Pach, która nie tylko rozwija wśród młodzieży artystyczne pasje, ale z powodzeniem przygotowuje ją do egzaminów wstępnych na artystyczne uczelnie oraz na kierunek architektura, na politechnikach. Pod jej okiem rysunku i malarstwa uczą się również młodsi uczniowie, którzy chcą się dostać do liceów plastycznych.  
Wystawa prac młodych twórców zawsze jest dużym wydarzeniem. Odbywa się co kilka miesięcy. Obrazy i rysunki zawsze budzą podziw i wywołują wiele emocji.
- Jestem pod ogromnym wrażeniem waszego talentu. Pięknie go rozwijacie pod okiem pani Lucyny Pach, której należą się duże słowa uznania i gratulacje, za to, że tak wspaniale Was prowadzi i wydobywa z Was, to co najlepsze. Życzę byście spełnili swoje marzenia i dalej wyrażali swoje emocje poprzez sztukę. To ogromny dar – powiedział Przemysław Pochylski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
Prace młodych twórców w holu głównym można podziwiać przynajmniej przez najbliższy miesiąc, a w sali widowiskowej MDK Iskra nawet do trzech miesięcy, do kolejnej wystawy.    
 
Zajęcia w pracowni Rysunku i Malarstwa prowadzone są w grupach ukierunkowanych i ogólnych.
GRUPY UKIERUNKOWANE: uczniowie są przygotowywani z rysunku i malarstwa do egzaminów wstępnych na Wyższe Uczelnie Artystyczne, Akademie Sztuk Pięknych na kierunek: Malarstwo, Grafika, Animacja, Architektura Wnętrz, Wzornictwo, Projektowane Ubioru, Konserwacja Dzieł Sztuki, itp.
GRUPY OGÓLNE: uczniowie, dla których malowanie i rysowanie jest pasją rozwijają swoją świadomość artystyczną. Uczą się różnych technik malarskich i rysunkowych
 
Zapisz się na newsletter