W szkoÅ‚ach pożegnano maturzystów. Starosta życzyÅ‚ im powodzenia na egzaminach

Data: 25-04-2018    Drukuj     UdostÄ™pnij     UdostÄ™pnij

W szkoÅ‚ach pożegnano maturzystów. Starosta życzyÅ‚ im powodzenia na egzaminach 27 kwietnia bez wÄ…tpienia należaÅ‚ do maturzystów. Tego dnia m.in. w szkoÅ‚ach prowadzonych przez Powiat Pilski zakoÅ„czyli oni naukÄ™, a już 4 maja przystÄ…piÄ… do pierwszego egzaminu z jÄ™zyka polskiego.

Już od samego rana w szkoÅ‚ach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Pilski trwaÅ‚y uroczystoÅ›ci zwiÄ…zane z pożegnaniem klas maturalnych. W tym roku naukÄ™ zakoÅ„czyÅ‚o w nich 847 uczniów.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski już od samego rana odwiedzaÅ‚ maturzystów, życzÄ…c im powodzenia.
- To bardzo ważny dla nich moment. Rozstają się ze szkołą, przyjaciółmi, z nauczycielami. A za tydzień rozpoczynają maturę. To duży stres, starałem się dodać im pewności siebie - mówi starosta.

UroczystoÅ›ci odbywaÅ‚y siÄ™ w aulach i salach gimnastycznych. ByÅ‚y one wypeÅ‚nione po brzegi...
Zapisz siÄ™ na newsletter