W szkołach pożegnano maturzystów. Starosta życzył im powodzenia na egzaminach

Data: 25-04-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

W szkołach pożegnano maturzystów. Starosta życzył im powodzenia na egzaminach 27 kwietnia bez wątpienia należał do maturzystów. Tego dnia m.in. w szkołach prowadzonych przez Powiat Pilski zakończyli oni naukę, a już 4 maja przystąpią do pierwszego egzaminu z języka polskiego.

Już od samego rana w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Pilski trwały uroczystości związane z pożegnaniem klas maturalnych. W tym roku naukę zakończyło w nich 847 uczniów.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski już od samego rana odwiedzał maturzystów, życząc im powodzenia.
- To bardzo ważny dla nich moment. Rozstają się ze szkołą, przyjaciółmi, z nauczycielami. A za tydzień rozpoczynają maturę. To duży stres, starałem się dodać im pewności siebie - mówi starosta.

Uroczystości odbywały się w aulach i salach gimnastycznych. Były one wypełnione po brzegi...