Sztafety w blasku słońca

Data: 03-10-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Sztafety w blasku słońca

Mimo że rozpoczął się październik, to uczestnicy wtorkowych Mistrzostw Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na osiedlu Górnym w Pile, nie mieli prawa narzekać na pogodę. Było ciepło i słonecznie, a to z pewnością sprzyjało współzawodnictwu. W imprezie wzięło udział 620 zawodników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Już tradycyjnie zawody zorganizował Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile. Dwie najlepsze drużyny z każdego wyścigu wywalczyły prawo udziału w finale wojewódzkim w Poznaniu.

Tymczasem w środę, 10 października o godz. 13:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile odbędzie się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego, powiązana z uhonorowaniem najlepszych placówek oświatowych z poprzedniego sezonu. Bezpośrednio po ceremonii rozpoczną się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym.

Wyniki Biegów Sztafetowych (Piła, 2 października 2012 roku):

Szkoły podstawowe – drużyny mieszane

1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pile