Pilska komenda najlepsza w halowej piłce nożnej!

Data: 08-04-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pilska komenda najlepsza w halowej piłce nożnej! W sali sportowej PWSZ w Pile 7 kwietnia odbył się dzisiaj X Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej pod patronatem starosty pilskiego Eligiusza  Komarowskiego. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile zdobyli gospodarze: funkcjonariusze z pilskiej komendy!   

O puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile walczyło sześć drużyn. Po zaciętych 15-minutowych pojedynkach I miejsce zdobyła Komenda Powiatowa Policji W Pile, II - Szkoła Policji w Pile, III Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Czwarte miejsce zajęła drużyna Grzegorz Piechowiak i Przyjaciele, piąte miejsce - drużyna mediów., na szóstym znalazła się drużyna kuratorów, która z kolei zdobyła puchar najsympatyczniejszej.

Wręczano też indywidulane nagrody. Najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof Mrozek z KPP w Pile, najlepszym bramkarzem – Piotr Kuczyński z KPP Złotów, a najlepszym zawodnikiem - Sebastian Polak ze Szkoły Policji w Pile.  
Główne trofeum dla zwycięskiej drużyny odebrał Jędrzej Panglisz. Wręczył go oczywiście mł. Insp. Sebastian Cichocki, Komendant Powiatowy Policji w Pilę.
Dodatkowy puchar otrzymali jeszcze uczniowie klas policyjnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy Teatralnej w Pile, za pomoc w organizacji turnieju.

Atmosfera podczas turnieju była rewelacyjna, zawodników dopingowali komendanci jednostek, dowódcy, a przede wszystkim koledzy i koleżanki. Zabawa była przednia, choć rywalizacja jak najbardziej serio.
- Gratuluję wszystkim zawodnikom, stworzyliście tu dzisiaj świetne widowisko. Sport łączy i kształtuje charakter, co pokazaliście dzisiaj na boisku - powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
 
Zapisz się na newsletter