Kolejni laureaci CZADowego konkursu odebrali nagrody

Data: 29-03-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kolejni laureaci CZADowego konkursu odebrali nagrody Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz kpt. Paweł Kamiński z KP PSP w Pile wręczyli czujki tlenku węgla kolejnym laureatom CZADowego konkursu organizowanego przez Powiat Pilski razem z KP PSP w Pile. Tym razem nagrody odebrali: Iwona Zamorska i Henryk Betke z Piły, który stawił się w imieniu swojej żony oraz Maria Kozak z gminy Białośliwie. Ewa Rosińska, która również została laureatką konkursu odbierze czujkę w innym terminie.

Spotkanie z laureatami przebiegało w sympatycznej atmosferze. Tradycyjnie starosta Eligiusz Komarowski pogratulował laureatom, zarówno szczęścia w losowaniu nagród, jak i faktu, że zdecydowali się wziąć udział w konkursie.
- Pytania nie są trudne, wypełniliśmy ankiety i się udało. Namawiamy innych mieszkańców, by też wzięli udział w tym konkursie, bo warto  – przyznali zgodnie nasi goście.  

Kpt. Paweł Kamiński poinstruował z kolei mieszkańców o tym, jak czujki zamontować.
Spotkanie było też dobrą okazją do miłej rozmowy, a wspólnych tematów nie brakowało. Pani Maria Kozak  przyznała, że mieszka w pełnej uroku okolicy, w Dębówku Starym, gdzie wokół jest dużo pięknych sadów. Iwona Zamorska wyznała, że jest ratownikiem medycznym i doskonale zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie za sobą ulatniający się czad i jak czujka może uratować zdrowie i życie. Pan Henryk z kolei podzielił się z nami wspomnieniami o służbie w pilskim wojsku.

Nasi goście otrzymali jeszcze drobne upominki od starosty. Przypominamy, że CZADowy konkurs potrwa jeszcze do końca kwietnia. Szczegóły i ankieta jest na naszej stronie www.powiat.pila.pl
 
Zapisz się na newsletter