Z życzeniami dla pań na Dzień Kobiet

Data: 08-03-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z życzeniami dla pań na Dzień Kobiet 8 marca to z pewnością pracowity dzień dla panów. Nie inaczej było w Starostwie Powiatowym w Pile.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz członkowie Zarządu Powiatu: wicestarosta Stefan Piechocki i Przemysław Pochylski oraz skarbnik Tomasz Pawłowski już od rana składali pracownicom starostwa życzenia i kwiaty. Spotkanie miało miejsce w sali sesyjnej urzędu, gdzie na panie czekał też słodki poczęstunek.
Później starosta złożył życzenia policjantkom i pracownicom służby cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Pile. Tu również odbyła się miła uroczystość z udziałem Komendanta Powiatowego mł. insp. Sebastiana Cichockiego.
Starosta odwiedził również panie pracujące w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pile.   
- To szczególny dzień. Życzę Paniom zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń – mówił starosta Eligiusz Komarowski, wręczając kwiaty.  

Dzień wcześniej, 7 marca świętowały już panie z Ujskiego Koła Gospodyń. Blisko sto pań spotkało się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Był słodki poczęstunek do tego występ dzieci z Przedszkola Publicznego im. Króla Maciusia. Na spotkaniu nie zabrakło też gości, których powitała Krystyna Schmidt, przewodnicząca koła. Uczestniczył w nim Stefan Piechocki, wicestarosta pilski, który złożył paniom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności i podarował upominki. W spotkaniu wziął udział także Roman Wrotecki, burmistrz Ujścia, Marek Jankowski Przewodniczący Rady Miejskiej w Ujściu oraz Przemysław Zdunek dyrektor Domu Kultury w Ujściu.
 
Zapisz się na newsletter