Jeszcze jeden Puchar

Data: 11-03-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jeszcze jeden Puchar

Swoje sportowe święto mieli też dżudocy. Dzięki operatywności Józefa i Tomasza Jopków, przy wsparciu sponsorów (organizację wspomógł również Powiat Pilski), hala sportowa przy ul. Bydgoskiej w Pile mogła przyjąć uczestników Otwartego Pucharu Polski Juniorek i Juniorów Młodszych. Grupa niemal 350 zawodników reprezentowała ponad 70 klubów z całego kraju.

Największe sukcesy wśród sportowców zamieszkujących nasz powiat osiągnęli przedstawiciele Leśnika Kaczory, Tomasz Stodolski (srebro) i Adam Stodolski (brąz). W gronie dziewcząt na szczególne słowa uznania zasłużyła brązowa medalistka, Katarzyna Wiszniewska z UKS 3 Piła.

To nie ostatnia duża impreza z udziałem dżudoków w najbliższym czasie. Jak informuje Józef Jopek, młodzi sportowcy na kolejne poważne zawody zjadą do Piły wiosną. Szczegóły poznamy wkrótce.