Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Jubilaci w Starostwie Powiatowym

Data: 14-12-2017    Drukuj     Udostępnij

Jubilaci w Starostwie Powiatowym Pary małżeńskie obchodzące Złote Gody z terenu gminy Ujście, na zaproszenie starosty pilskiego, 13 grudnia gościli w Starostwie Powiatowym w Pile.
 
To było sympatyczne, pełne ciepła spotkanie, na którym jubilatów, którzy wspólnie przeżyli pół wieku, gościli starosta Eligiusz Komarowski oraz członkowie Zarządu Powiatu – Mirosław Pierko i Jerzy Wiesiołek. Złożyli oni gratulacje i życzenia wręczając okolicznościowe listy, upominki oraz wiązanki kwiatów.
 
 - Złote Gody to powód do wspomnień wspólnie spędzonych lat. Choć nie zawsze było pięknie, obok uśmiechów pojawiały się łzy, a w parze z radością szedł smutek to wzajemna miłość pozwalała przezwyciężać wszystko. Z okazji tego wspaniałego jubileuszu życzymy Państwu zdrowia, wytrwałości, zrozumienia oraz miłości na kolejne pełne ciepła i serdeczności lata. Możecie być Państwo przykładem dla wielu młodych ludzi jak można w zgodzie przeżyć tak wiele wspólnych lat  – mówił starosta pilski Eligiusz Komarowski.
 
Jubilaci to: Anna i Ryszard Hoppe, Aniela i Jan Hudzińscy, Zofia i Mieczysław Krobscy, Halina i Henryk Muszczyńscy, Stanisława i Marian Rudzińscy, Danuta i Witold Staśkowscy, Halina i Ryszard Szeląg, oraz Janina i Alfons Witoch. Państwo Stanisława i Jan Baumgartowie oraz Czesława i Kazimierz Sroka nie mogli uczestniczyć w spotkaniu.
 
Dla wielu z przybyłych gości wizyta w Starostwie Powiatowym w Pile była pierwszą od wielu lat. Dlatego też starosta Eligiusz Komarowski przedstawił jubilatom zmiany, które sprawiły iż Starostwo Powiatowe w Pile jest przyjaznym urzędem dla mieszkańców. Mowa tutaj m.in. o udogodnieniach w obsłudze petentów – w tym także o Biurze Obsługi Mieszkańców, remoncie i wydzieleniu parkingu dla petentów. Starosta wspominał także o planach dotyczących termomodernizacji zabytkowego budynku Starostwa.