Nowa księgarnia w Pile. Warto tam zajrzeć!

Data: 21-11-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nowa księgarnia w Pile. Warto tam zajrzeć! „Buuki – Książki blisko ciebie” to kolejna księgarnia pilskich przedsiębiorców - Jolanty i Jana Lusów. Księgarnia znajduje się w centrum handlowym Atrium Kasztanowa. Osobiste gratulacje na ręce właścicieli przekazał Eligiusz Komarowski, starosta pilski: - Bardzo dziękuję za zaproszenie do księgarni, która prezentuje się bardzo okazale i jest świetnie zlokalizowana. Życzę, aby państwo Lusowie wraz ze swoimi współpracownikami wciąż rozwijali swoją ofertę, ku uciesze licznego grona klientów.

To trzecia księgarnia państwa Lusów – pozostałe znajdują się przy ul. 14 Lutego i w centrum handlowym IBI. Jednak ta jest znacznie przestronniejsza, dzięki czemu znajdzie się w niej miejsce na niejeden dziecięcy wózek, a także na fotele ze stolikami dla zmęczonych oraz na automat z ciepłymi napojami. Również asortyment jest różnorodny, bowiem oprócz książek znajdują się tam gry planszowe i wiele zabawek dla najmłodszych. – Nawet jeśli poszukiwanej książki nie mamy na półkach, jesteśmy ją w stanie błyskawicznie zamówić. Wychodzimy frontem do czytelnika i liczymy, że nasza propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem – mówi Jan Lus.

Księgarnia w Atrium Kasztanowej czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.
 
Zapisz się na newsletter