Dla przedsiębiorców zainteresowanych rynkami zagranicznymi

Data: 10-11-2021    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Dla przedsiębiorców zainteresowanych rynkami zagranicznymi  W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pt. „Promocja gospodarcza Powiatu Pilskiego – etap II” Powiat Pilski przeprowadza pre-ankietę dotyczącą zapotrzebowania przedsiębiorstw MŚP z powiatu pilskiego na uczestnictwo w zagranicznych targach branżowych (Chiny, Zjednoczone Emiraty Arabskie) oraz wsparciu szkoleniowo-doradczym z zakresu internacjonalizacji przedsiębiorstw. Zwracamy się do Państwa z prośbą̨ o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania ankietowe  (znajduja się w załączniku).

Celem prowadzonego badania jest możliwie największe dostosowanie działań projektowych do zapotrzebowania mikro, małych i średnich firm z powiatu pilskiego, których działalność wpisuje się w inteligentne specjalizacje regionalne.
Prosimy o dostarczenie wypełnionych i podpisanych pre-ankiet w terminie do 15 listopada 2021 r. w jednej z wybranych form:
  • pocztą elektroniczną na adres: ue@powiat.pila.pl,
  • pocztą, kurierem lub osobiście na adres Biura Projektu: Starostwo Powiatowe w Pile, Wydział Funduszy Pomocowych i Rozwoju, aleja Niepodległości 33/35, III piętro, pokój nr 316, 64-920 Piła.
Informujemy, że wszystkie przedsiębiorstwa, które dostarczą pre-ankietę, będą informowane o planowanym terminie rozpoczęcia rekrutacji firm do projektu oraz o rozpoczęciu rekrutacji.
Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie PROMOCJA GOSPODARCZA POWIATU PILSKIEGO – ETAP II - Powiat Pilski.
 
PLIKI DO POBRANIA
Zapisz się na newsletter