24.08 2023 Koncert

Koncert Krzysztofa Koniarka w strefie rekreacji przy budynku Starostwa

zapowiedź koncertu W czwartek, 24 sierpnia o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców na kolejny koncert w nowej strefie rekreacji przy budynku Starostwa Powiatowego w Pile. Na scenie wystąpi Krzysztof Koniarek z zespołem i zaśpiewa popularne szlagiery muzyki biesiadnej. Wstęp wolny.

Krzysztof Koniarek to znany artysta, ma koncie liczne przeboje, a na scenie króluje od wielu lat. Swoim słuchaczom proponuje zarówno utwory autorskie, jak również biesiadne klasyki i kultowe covery. Jego piosenki emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, TVC, Radio Silesia, Radio Piekary, Radio Fest czy Wasze Radio Fm.

Zdobył popularność dzięki przebojowi „Dziewczyna z promenady”, która w SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Śląskich Szlagierów za rok 2017 - Krzysztof Koniarek otrzymał nagrodę publiczności.

Koncert Krzysztofa Koniarka odbędzie się w ramach programu „AKTYWNY SENIOR W POWIECIE PILSKIM” realizowanego przez Oddział Okręgowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Pile, dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

Data wydarzenia: 24.08.2023 18:00 - 24.08.2023 21:00