Kampania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców

Data: 22-11-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Powiat Pilski realizuje kampanię medialną promując bezpieczne zachowania na drodze i w codziennym życiu Powiat Pilski realizuje kampanię społeczną w ramach projektu „BEZPIECZNI w Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile - #AkcjaEDUkacja” dofinansowanego z Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024” (2023r.).

Kampania ma ona na celu zwiększenie świadomości kierowców w zakresie prawidłowych zachowań na drodze oraz edukację dzieci, młodzieży i seniorów w zakresie czyhających zagrożeń.

Zaangażowali się w nią radni Rady Powiatu w Pile, m.in. Kazimierz Wasiak, przewodniczący Rady, Emilia Załachowska, członek Zarządu Powiatu w Pile, Krzysztof Pabich, wiceprzewodniczący rady, radna Ewa Ramusiewicz, radny Przemysław Pochylski.

Powstały krótkie spoty filmowe, również o bezpieczeństwie na przejazdach kolejowych oraz grafiki, ostrzegające przed oszustami, skłaniające do refleksji. Aby dotrzeć do jak największego grona mieszkańców gmin powiatu pilskiego są one na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych.