Obchody 45-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile

Data: 31-08-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

relacja z uroczystości jubileuszowych RDLP w Pile Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile obchodziła jubileusz 45-lecia istnienia.

Uroczystość odbyła się w Centrum Promocji Lasów Państwowych Goraj-Zamek. Była ona okazją do nadania tej innowacyjnej placówce edukacyjnej imienia ś.p. prof. Jana Szyszko, byłego ministra środowiska.

Jubileuszowe obchody licznie zgromadziły leśników oraz wielu gości. Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile reprezentował Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski,  który złożył życzenia leśnikom.
- Wszystkim leśnikom i pracownikom Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, którzy na co dzień dbają o największe bogactwo naturalne kraju i naszego regionu, jakim są lasy, składam serdeczne gratulacje i podziękowania.

Za wszystkie życzenia dziękował Bartosz Michał Bazela, dyrektor RDLP w Pile.