Piknik rodzinny w parku Szpitala Powiatowego w Wyrzysku

Data: 12-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

relacja z pikniku sportowo-rekreacyjnego organizowanego dla pracowników i ich rodzin szpitala w Wyrzysku Moc atrakcji dla dzieci i dorosłych podczas Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego, który odbył się w parku Szpitala Powiatowego w Wyrzysku.

To wydarzenie, które co roku organizuje Stowarzyszenia Na Rzecz Szpitala Powiatowego w Wyrzysku i Zarząd szpitala, biorą w nim udział pracownicy placówki i ich rodziny.
- To wspaniałe wydarzenie integracyjne dla całych rodzin, biorą w nim udział także wszyscy, którzy szpital na co dzień wspierają – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski, który odwiedził uczestników pikniku.

Zabawa odbyła się w bajkowym klimacie, dla dzieci przygotowano gry i zabawy, zamki dmuchane, festiwal baniek mydlanych i kolorów, pokazy ratownictwa medycznego.
W wydarzeniu licznie uczestniczył personel szpitala, dyrektor do spraw lecznictwa w szpitalu Almuetaz Bellah Nasrullah, radny Rady Powiatu w Pile oraz Iwona Schulz, również radna Rady Powiatu w Pile.
Wydarzenie wsparł Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile.