„Dzień Rodziny” w wykonaniu przedszkolaków w Centrum ISKRA

Data: 06-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

przedszkolaki z Little People, Niepublicznego Przedszkola w Pile wystąpiły na scenie centrum Iskra w Pile Zmodernizowany przez Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile budynek Centrum Powiatowego ISKRA w Pile cały czas tętni życiem! Niedawno "Dzień Rodziny" świętowało tu Niepubliczne Przedszkole Little People w Pile, działające przy ul. Sikorskiego w Pile.

Obecni byli nauczyciele, rodzice, dziadkowie, a święto było niezwykle udane i wzruszające. Na scenie dzieci dały z siebie wszystko. Opowiadały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły.
Gościnnie wraz z dziećmi na scenie wystąpiła Angelika Sober, najbardziej roztańczona przyjaciółka przedszkola, która prowadzi zajęcia z Zumby. Na parterze budynku przygotowano poczęstunek oraz wiele atrakcji dla dzieci: malowanie buziek, skręcanie balonów, zajęcia plastyczne. To był wspaniały dzień.

Uroczystość Dnia Rodziny odbyła się pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusz Komarowski.
- Budynek dawnego kina Iskra po modernizacji jest dostępny dla wszystkich mieszkańców bezpłatnie. Taki cel przyświecał nam przy jego odbudowie, aby znowu wróciło tu życie społeczno-kulturalne -  mówi starosta.