Piknik z okazji Dnia Dziecka w SOSW w Pile

Data: 02-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z okazji Dnia Dziecka w SOSW w Pile przygtowano wiele atrakcji dla dzieci, zabawy, gry i dyskotekę Z okazji Dnia Dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Marii Grzegorzewskiej w Pile odbył się piknik rodzinny, który dostarczył wychowankom wiele radości i był dla nich znakomitą zabawą.

Na boisku ośrodka dla wychowanków przygotowano wiele atrakcji, m.in. watę cukrową, dmuchany zamek, bańki mydlane, stoiska ekoedukacji, zabawy i kiermasz z nagrodami. Stowarzyszenie „Otwarte serca” działające na rzecz Ośrodka wraz z Radą Rodziców przygotowali słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla.

Uroczystość zakończyła się dyskoteką w sali sportowej, gdzie ze słodkim poczęstunkiem odwiedzili uczniów i złożyli im życzenia: Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski i Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.