Upominki z okazji Dnia Dziecka dla małych pacjentów szpitala

Data: 01-06-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile z okazji Dnia Dziecka odwiedził dzieci przebywające w Szpitalu Specjalistycznym w Pile i wręczyl im upominki   Z okazji przypadającego 1 czerwca Międzynarowego Dnia Dziecka, Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile, w imieniu Samorządu Powiatu Pilskiego, odwiedził dzieci w Szpitalu Specjalistycznym w Pile i wręczył im upominki.

- To była wzruszająca wizyta. Mam nadzieję, że małym, jak i nieco starszym pacjentom, umiliła ona choć przez chwilę pobyt w szpitalu - mówi.

Marek Kamiński życzył wszystkim dzieciom przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i do domu. Dołączamy się do tych życzeń, a wszystkim dzieciom z okazji ich Święta życzymy dużo radości i pięknych prezentów.