Grzeg’Oskary dla darczyńców i wychowanków SOSW w Pile

Data: 26-05-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

doroczna gala wręczenia statuetek darczyńcom oraz wyróżniającym się wychowankom SOSW w Pile 24 maja uroczyście obchodzono Święto Patronki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile - Marii Grzegorzewskiej. Licznie zgromadzili się wychowankowie Ośrodka, kadra i osoby wspierające Ośrodek na co dzień.

Na uroczystej gali, która odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury ISKRA w Pile, wręczono statuetki Super Grzeg’Oskary licznym darczyńcom. Statuetka ta symbolizuje uśmiech i radość wszystkich wychowanków. To symbol podziękowania za wrażliwe i hojne serce. Super Grzeg'Oskara otrzymał m.in. Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
Jak co roku Grzeg’Oskary trafiły do uczniów, wyróżnionych w drodze plebiscytu w rożnych kategoriach np. „XD - najfajniejszy chłopak" czy „Gitówa- zawsze zadowolony”.

Podziękowania i życzenia wielu kolejnych sukcesów złożył Krzysztof Sadowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
- Stanowicie piękną i zgraną rodzinę. To wspaniałe, że siebie doceniacie i szanujecie i macie tak wielu przyjaciół – mówił.

Uroczystość uświetnił spektakl „Versus” w wykonaniu Pilskiego Teatru Tańca. Wspaniałą galę zakończono wspólnym poczęstunkiem. To było piękne wydarzenie, integrujące całą społeczność ośrodka.