Konkurs mikrodotacji „Wielkopolska Wiara”: są środki na inicjatywy własne

Data: 14-03-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konkurs mikrodotacji „Wielkopolska Wiara”: są środki na inicjatywy własne Przedstawiciele stowarzyszeń i grup nieformalnych pojawili się w Centrum Powiatowym „Iskra” w Pile. W czasie spotkania mogli zapoznać się z konkursem mikrodotacji „Wielkopolska Wiara”, dzięki któremu można uzyskać środki na realizację własnych inicjatyw.
 
„Wielkopolska Wiara” to konkurs skierowany do młodych organizacji pozarządowych, ale także grup nieformalnych z terenu województwa wielkopolskiego. Pozyskać można do 7 tysięcy złotych. Nabór ofert już wystartował i potrwa do 30 marca. Tym bardziej warto zainteresować się tematem.
 
- Takie spotkania, jak to dzisiejszy z pewnością ułatwiają pozyskiwanie funduszy zewnętrznych. Bardzo cieszę się, że liczba stowarzyszeń, ale i aktywnie działających grup nieformalnych stale rośnie, a wraz z nią rośnie liczba ciekawych inicjatyw realizowanych na terenie powiatu pilskiego. Wierzę, że dzięki temu spotkaniu będziecie mogli Państwo przygotować jeszcze lepsze wnioski, a co za tym idzie sięgnąć po wsparcie na wasze inicjatywy – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski.
 
Spotkanie z ramienia Stowarzyszenia Centrum PISOP prowadził Piotr Kotlarek, który przekazał najważniejsze informacje dotyczące regulaminu. Więcej informacji można znaleźć również TUTAJ.
 
Zapisz się na newsletter