Z sercem do Pacjenta – zapraszamy na spotkanie

Data: 09-02-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z sercem do Pacjenta – zapraszamy na spotkanie    W poniedziałek, 13 lutego, zapraszamy mieszkańców na spotkanie do Centrum Powiatowego ISKRA w Pile,  w ramach Klubu Pacjenta. To doskonała okazja, by nie tylko wysłuchać interesujących wykładów prowadzonych przez lekarzy, ale także skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami.

Spotkanie będzie poświęcone problemom kardiologicznym, m.in. zawałowi serca. Będzie można wysłuchać profesjonalnych wykładów na temat przyczyn zawału serca, profilaktyki oraz programu KOS - zawał - czyli opieki po zawale, którą prowadzi Szpital Specjalistyczny w Pile.

W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele NFZ Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego, którzy opowiedzą o bezpłatnych programach profilaktycznych, a dodatkowo będą udzielać informacji na specjalnie przygotowanym stoisku.

Klub Pacjenta to inicjatywa wdrożona przez Grupę American Heart of Poland i organizowana przez Fundację „Z sercem do Pacjenta" z myślą o wsparciu pacjentów w dbaniu o zdrowie i pogłębianiu ich wiedzy na temat profilaktyki zdrowotnej.

- Bardzo się cieszę z kolejnej okazji do współpracy. W przeszłości udowodniliśmy już, że nasze wspólne projekty cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapraszam mieszkańców, dbajmy o nasze zdrowie, a profilaktyka jest najważniejsza – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Spotkanie w ramach Klubu Pacjenta jest oczywiście otwarte i bezpłatne. Początek godz. 13.30. Dokładny program na grafice poniżej.