Stryju zagra dla uczniów szkół średnich

Data: 12-01-2023    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Stryju zagra dla uczniów szkół średnich Ponad tysiąc uczniów szkół średnich z terenu Powiatu Pilskiego spotka się z raperem Stryjem. Występujący pod tym pseudonimem Dawid Stroiński zaprezentuje swoją rapowaną historię Polski – płytę, która zyskała spory rozgłos w całym kraju.

Rapowana historia Polski to dzieło życia Stryja. Jak na razie, bo raper nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i być może w przyszłości jeszcze przynajmniej raz zaskoczy nas podobnym dziełem. Nad tym pracował kilkanaście miesięcy, ale z pewnością było warto. O jego płycie mówiły media w całym kraju. Raper odbył już także sporo spotkań z widzami, jednak prawdopodobnie te z uczniami szkół średnich leżących w powiecie pilskim będą pierwszą okazją do spotkania na żywo z tak pokaźnym gronem odbiorców.

Spotkań będzie łącznie sześć, z czego dwa ostatnie odbędą się w Centrum Powiatowym „Iskra” przy ulicy Kilińskiego w Pile. Pierwsze 12 stycznia w CKZiU w Wyrzysku. Tego samego dnia Dawid „Stryju” Stroiński spotka się z uczniami w Łobżenicy, a w kolejnych dniach czekają go wspomniane spotkania w Centrum Powiatowym „Iskra” w Pile. Cykl spotkań zakończy się 25 stycznia.