Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobrzycy

Data: 20-12-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dobrzycy W Dobrzycy odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek oraz Jarmark Bożonarodzeniowy. Było smacznie, kolorowo, a co najważniejsze, panowała świetna rodzinna i świąteczna atmosfera. Patronat nad wydarzeniem objął starosta pilski Eligiusz Komarowski.

To było kolejne świetnie zorganizowane przedsięwzięcie w Dobrzycy. Zresztą frekwencja na wydarzeniu zorganizowanym w Amfiteatrze Leśnym pokazuje, jak potrzebne i wyczekiwane są takie inicjatywy.

Na miejscu odbył się m.in. koncert świąteczny w wykonaniu młodzieży z Muzostacji, koncert kolęd i pastorałek z udziałem mieszkanek Dobrzycy, kiermasz rękodzieła i innych produktów oferowanych przez mieszkańców, a na deser miała miejsce wizyta Św. Mikołaja oraz gry i zabawy dla dzieci.

Powiat Pilski był tego dnia reprezentowany przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz Marka Kamińskiego, członka zarządu Powiatu Pilskiego.