Na stadionie świętowali Światowy Dzień Seniora

Data: 09-11-2022    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Na stadionie świętowali Światowy Dzień Seniora Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Seniora, który przypada 14 listopada, na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile spotkali się uczestnicy Klubu Pogodnego Seniora Powiatu Pilskiego. Okazało się że mimo jesiennej aury stadion nadal może być miejscem radosnych spotkań.

Przy ognisku można było usmażyć kiełbaski, a w zadaszonych altankach seniorzy popijali kawę i raczyli się rogalami marcińskimi.
Seniorów odwiedził Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
- Spotkania z Wami to zawsze wielka przyjemność. Okoliczności też są sprzyjające, świeże powietrze, słońce, a przede wszystkim miła atmosfera – wyznał.
Starosta rozmawiał także na temat przyszłorocznych wydarzeń dla seniorów. Na koniec zaprosił ich na Święto Niepodległości.
- Mam nadzieję, że wielu z Was przybędzie także na Stadion Powiatowy 11 listopada, aby wspólnie odśpiewać hymn państwowy i przejść z kijkami przynajmniej jedno okrążenie. Do zobaczenia!