Centrum z prawdziwego zdarzenia

Data: 17-09-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Centrum z prawdziwego zdarzenia

Od piątku na pełnych obrotach działa nowo wybudowane Centrum Ratownicze 112. Uroczystego otwarcia budynku znajdującego się w sąsiedztwie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile dokonano z należnymi honorami, w obecności wielu gości nie tylko z Wielkopolski. Jak poinformował Komendant pilskiej Straży Ryszard Urbański, inwestycja kosztowała 1 300 tys. zł.

Podczas spotkania Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej wyróżnił czteroosobowy zespół z pilskiej Komendy – aktualnych Drużynowych Mistrzów Polski Strażaków w Płetwonurkowaniu. Wyróżnienie otrzymał również Starosta Pilski Mirosław Mantaj, któremu wręczono honorowy medal dwudziestolecia Państwowej Straży Pożarnej. Po zakończeniu części oficjalnej była okazja do zwiedzenia budynku, a także do wzięcia udziału w bogatym w atrakcje festynie.