Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Z wizytą u wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile na zabawie mikołajkowej

Data: 06-12-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Z wizytą u wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile na zabawie mikołajkowej Starosta pilski Eligiusz Komarowski razem z przedstawicielami Zarządu Powiatu Arkaduszem Kubichem, wicestarostą, Markiem Kamińskim i Przemysławem Pochylskim oraz Magdaleną Zgiep-Porzucek, wiceprzewodniczącą Rady Powiatu w Pile, radnymi Teresą Strzelecką oraz Moniką Kubiak-Majewską gościł na zabawie mikołajkowej u wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile.

Przy tej okazji przedstawiciele władz Powiatu wręczyli uczniom drobne upominki ufundowane przez radnych Porozumienia Samorządowego oraz Prawa i Sprawiedliwości. Wychowankowie otrzymali rownież odblaskowe gadżety w ramach realizowanego przez Powiat Pilski programu "Bezpieczni w powiecie pilskim - od juniora do seniora".
 
Zabawa odbywała się w przestronnej, nowej sali gimnastycznej, którą otwarto w ubiegłym roku. Wokół budynku sali powstały boiska, place do rehabilitacji. Całość kosztowała ponad 7 mln zł, z czego blisko 4 mln Powiat Pilski pozyskał z Unii Europejskiej.
- Osobiście jestem bardzo dumny z tej inwestycji. Ośrodek czekał na nią ponad 50 lat. Dzisiaj wychowankowie mają gdzie ćwiczyć, rehabilitować i się bawić - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.  
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group