Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka! Władze Powiatu z wizytą u małych pacjentów

Data: 01-06-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka! Władze Powiatu z wizytą u małych pacjentów 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieci tych małych i tych dużych!
Nie każde dziecko jednak ma okazję świętować w domu z rodzicami, czy z rówieśnikami. Dlatego już wczoraj przedstawiciele władz Powiatu Pilskiego Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile i Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu odwiedzili małych pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Pile, by choć na chwilę zapomnieli oni o chorobie i po prostu: sprawić im radość.  

Członkowie zarządu odwiedzili dwie świetlice na oddziałach dziecięcych, gdzie wręczyli dzieciom materiały plastyczne do zajęć kreatywnych. Bloki rysunkowe, kredki, pisaki, farby czy plastelina na pewno przydadzą się wszystkim dzieciom do zabawy.

- Cieszymy się, że możemy chociaż trochę umilić wam pobyt w szpitalu. Mamy nadzieję, że te upominki sprawią, że szybciej minie wam tutaj czas– mówił wicestarosta.
Wszystkim dzieciom i tym najmniejszym i tym starszym życzono przede wszystkim jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz mnóstwa uśmiechu i radości na co dzień. Pobyt w szpitalu nigdy nie należy do najprzyjemniejszych, ale gdy pojawiają się w nim specjalni goście, czas z całą pewnością upływa dużo milej.
 
© Copyrights Starostwo Powiatowe w Pile   |   Polityka prywatności
Agencja Interaktywna Sun Group