Kilka słów o drogach

Data: 24-08-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Kilka słów o drogach

Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski, Starosta Pilski Mirosław Mantaj oraz Prezydent Piły Piotr Głowski uczestniczyli dziś przed południem w zorganizowanej na terenie Urzędu Miasta Piły konferencji prasowej, której wiodącym tematem była kwestia inwestycji drogowych. Nie zabrakło również dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Marka Kmiecika. Podczas spotkania z dziennikarzami, posiłkując się przykładami, podkreślono wzorcową współpracę w zakresie drogownictwa pomiędzy Województwem, Powiatem i Gminą. Już wkrótce ruszy kolejna inwestycja, tym razem związana z remontem ulicy H. Siemiradzkiego.

Podczas konferencji Starosta Pilski przedstawił zebranym kluczowe informacje o południowej obwodnicy powiatu pilskiego. Więcej szczegółów na temat zakończonej już przebudowy dróg powiatowych w poniedziałek.