Piłkarskie nagrody rozdane!

Data: 16-03-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Piłkarskie nagrody rozdane!
Po raz 25. w Pile zostały wręczone nagrody w plebiscycie piłkarskim redakcji Tygodnika Nowego. Puchary za 2018 rok na scenie Młodzieżowego Domu Kultury Iskra odebrali najlepsi piłkarze, trenerzy i działacze regionu.
Gośćmi honorowymi gali byli Mirosław Tłokiński – ikona łódzkiego Widzewa i król strzelców polskiej ligi z 1983 oraz piłkarski ekspert, dziennikarz katowickiego "Sportu" Adam Godlewski.
- Witam wszystkich w gościnnych progach MDK Iskra. Już gratuluję wszystkim nagrodzonym i życzę dalszych sukcesów sportowych bez kontuzji. – mówił Starosta Pilski Eligiusz Komarowski otwierając imprezę.
W plebiscycie oddano prawie 22 tysiące głosów. Nagrody rozdano w 15 kategoriach.
Na koniec puchar z rąk prezesa koszalińskiego okręgowego związku piłki nożnej Grzegorza Maciejasza otrzymał Mariusz Markowski pomysłodawca i organizator plebiscytu.