Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
YouTube
BIP

Szkoła Muzyczna w Pile po termomodernizacji

Data: 23-02-2019    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Szkoła Muzyczna w Pile po termomodernizacji W miniony piątek w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile odbył się Koncert Galowy w wykonaniu uczniów i nauczycieli pilskiej szkoły muzycznej oraz Chóru Akademickiego PWSZ w Pile. Koncert zamknął okres termomodernizacji oraz gruntownej modernizacji pilskiej szkoły muzycznej.
 
Przygotowany koncert miał pokazać efekty przeprowadzonych prac. Zanim jednak zabrzmiały pierwsze dźwięki w nowej Sali Koncertowej, był czas na podziękowania ze strony dyrekcji Szkoły - wykonawcom i tym, którzy szczególnie mocno wspierali inwestycję. Pamiątkowy list z podziękowaniem otrzymał m.in. Starosta Pilski Eligiusz Komarowski – „za życzliwość i wsparcie”.

Starosta w imieniu swoim i Zarządu Powiatu w Pile złożył gratulacje dyrekcji Zespołu Szkół Muzycznych: Karolowi Urbankowi – dyrektorowi i Grażynie Kędziorze – wicedyrektor, za ich upór w dążeniu do realizacji inwestycji, za determinację i entuzjazm w pozyskiwaniu środków, za konsekwencję w działaniu.
- Panie Dyrektorze,, Szanowni Państwo, grafikę pan Zenon Grześkowiak wykonał już po termomodernizacji, bo w ubiegłym tygodniu. Jest to więc prawdopodobnie pierwsze artystyczne dzieło, na którym uwieczniono niezwykły efekt przeprowadzonych zmian – mówił starosta Eligiusz KomarowskiChciałbym podziękować panu dyrektorowi jako gospodarzowi tej placówki, za doglądanie prac, które wykonawcy na co dzień realizowali. Kiedy dzisiaj mijamy ten piękny budynek, gdy jesteśmy w pięknej Sali Koncertowej, rozpiera nas duma, że mamy u siebie taką placówkę.