Związek Powiatów Polskich
Twitter
Facebook
BIP

Konfrontacje bramkarskie na stadionie przy Okrzei

Data: 19-06-2018    Drukuj     Udostępnij

Konfrontacje bramkarskie na stadionie przy Okrzei Wyłonieniu najlepszych bramkarzy służyła kolejna edycja konfrontacji bramkarskich, która odbyła się na stadionie przy Okrzei w Pile.

Imprezie patronował Eligiusz Komarowski, starosta pilski. Na stadionie pojawili się młodsi bramkarze z okolicznych akademii piłkarskich, a w seniorach przedstawiciele klubów IV ligi, klasy okręgowej i A klasy. Nie zabrakło kibiców. Z uczestnikami przywitał się również Eligiusz Komarowski, który także spróbował swoich sił jako strzelec. Bramka była!

Organizatorem spotkania był Piotr Dębicki
-  Sam jestem bramkarzem i chciałem coś zrobić dla takich jak ja w regionie. Rok temu gościliśmy w Szydłowie, teraz w Pile, na stadionie przy ulicy Okrzei. To druga edycja i mam nadzieję, że projekt na ziemi pilskiej będzie się rozwijał - powiedział.

- Mam nadzieję, że dzięki takim wydarzeniom w Pile, sercu powiatu pilskiego, w końcu odrodzi się piłka nożna, a kibice znowu będą licznie przychodzić na stadion przy Okrzei, by kibicować swojej drużynie - powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski

Partnerem technicznym konfrontacji bramkarskich była firma Red Box z Poznania. W organizacji imprezy pomogło także  Stowarzyszenie Dajmy Szansę Naszym.